5 punktów na ciele, które redukują stres

Czy znasz już 5 punktów na ciele, które uciskane redukują stres dosłownie w kilka sekund? Akupresura to jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod leczenia. Jeśli do tej pory jej nie stosowaliście, to zachęcam do wypróbowania. To nic nie kosztuje, nic nie boli, a naprawdę potrafi szybko pomóc.

Żyjemy w ciągłym stresie, mało śpimy, dużo pracujemy, bardzo często jesteśmy poddani stresowi. W takich napiętych sytuacjach zamiast łykać tabletki uspokajające o wiele łatwiej i zdrowiej znaleźć punkt na swoim ciele i uciskać go według wskazówek, a szybko poczujemy ulgę.

Przedstawiam wam dzisiaj 5 punktów redukujących stres

1.Ucho – podobno uciskanie ucha w miejscu pokazanym na zdjęciu to najlepszy sposób na odprężenie

stres

2. Klatka piersiowa – masując trzema palcami punkt znajdujący się pod piersią możesz się pozbyć lęków i stresu.

stres

3. Głowa – o tym jak wspaniale działa masaż głowy możesz przekonać się przy każdym myciu włosów. Masaż głowy nie tylko doskonale relaksuje, ale także przyspiesza wzrost włosów.

stres

4. Zgięcia kolan i łokci – masuj zgięcia na łokciach od wewnętrznej strony oczywiście oraz zgięcia kolan, delikatnie i z wyczuciem.

5. Stopy – masaż stóp możesz wykonać w każdy sposób, nieważne jak, ważne byś odczuwał przyjemność z masażu. Na stopach znajduje się całe mnóstwo receptorów i zakończeń nerwowych najważniejszych organów. W niektórych sklepach można się rozejrzeć za relaksacyjnym obuwiem, klapki z kolcami, zwane fakirkami to świetny sposób na relaks podczas chodzenia.

Źródło artykułu: http://myevaa.info/

Dodaj komentarz