Atelowoda komórkowa!? Co to takiego?

Atelowoda komórkowa to jakiś ostatni HICIOR wśród kosmetyków do twarzy.

Kiedyś twarz myło się samą wodą, potem okazało się, że to nie wystarczy więc zaczęto myć mydłem. Po iluśtam latach okazało się, że mydło wysusza i szkodzi delikatnej skórze twarzy wymyślono więc żele do twarzy. Niestety nawet żel do twarzy może podrażniać skórę w połączeniu z wodą dlatego niektóre osoby wolą oczyszczać twarz np. mleczkiem i tonikiem. Jeszcze wyższy stopień oczyszczania, który ma chronić pergaminową twarz to mgiełka!

A teraz nagle co się okazuje?

Że zwykła mgiełka nie spełnia już oczekiwań najbardziej wymagających klientek więc wymyślono…

ATELOWODĘ KOMÓRKOWĄ!

Atelowoda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe.

Zawiera witaminę C w najczystszej postaci, która pochodzi ze śliwki kakadu (cokolwiek by to miało oznaczać). Ta śliwka to podobno jedyny owoc na świecie z takim bogactwem witaminy C!

Mało tego!

Ta atelowoda zawiera trzy rodzaje kolagenu: atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen.

I te kolageny w połączeniu z witaminą C ponoć cudownie wpływają na skórę, zmarszczki, trądzik, plamy, uczulenia wszelkiego rodzaju znikają bezpowrotnie!

No ciekawe…

Jeśli chciałby się wam posłuchać co ta woda zawiera w sobie i dlaczego jest taka genialna, że ją wszyscy zachwalają to zachęcam do wejścia na stronę. Tam jest filmik z kobietą, która tą wodę, że tak powiem wynalazła!

Taka ciekawostka na dziś, O! 🙂

Dodaj komentarz