Co to jest i na czym polega masaż tantryczny?

Dzisiaj będzie o masażu tantrycznym? Wiecie co to takiego?

masaż tantryczny

Masaż tantryczny to jeden z masaży terapeutycznych, którego głównym celem jest sprawienie przyjemności. To taka jakby inna forma pozbycia się napięcia seksualnego niż orgazm, ejakulacja. Masaż tantryczny ma pomóc partnerom we wzmocnieniu relacji, zrelaksować się, odprężyć, nabrać dystansu do siebie.

Masaż tantryczny jest piękną drogą do przebudzenia zmysłowości, seksualności, namiętności, bliskości w relacji z samym sobą i z innymi ludźmi. Powstał kilka tysięcy lat p.n.e. na terenie Himalajów w czasach, w których seksualność była niezwykle istotną dziedziną życia a energia seksualna była uświęcona. Podczas masażu przypominamy sobie, że jesteśmy istotami seksualnymi a energia seksualna wibruje właściwie wszędzie we wszechświecie. Masaż pozwala nam oswoić się z nagością, uporać ze wstydem a ostatecznie pokochać swoje ciało. Pokazuje, że podniecenie, pożądanie są zdrowe a tłumione powodują szkody dla organizmu i psychiki człowieka.

Masaż tantryczny otwiera nas na samych siebie, pozwala poczuć kim naprawdę jesteśmy na różnych wymiarach. Otwiera nas na emocjonalność, na głęboką wrażliwość, czułość, na ciekawość swojego ciała i potencjał błogości jaki się w nim znajduje, pozwala rozwijać miłość do siebie i akceptację siebie. Po kilka masażach możesz poczuć większe połączenie ze wszystkimi czującymi istotami, uzdrowienie relacji z bliskimi ludźmi, ale także większą łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości. Ponadto może wzmocnić się pewność siebie, poczucie własnej wartości, możesz czuć większą sprawczość w swoim życiu. To wszystko jest efektem zestrojenia ducha, umysłu i ciała. [Źródło:https://www.anahatatantra.com].

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym masażu obejrzyjcie TEN filmik. A jeśli po obejrzeniu filmiku o masażu tantrycznym nabraliście ochotę na taki masaż polecam przeczytać TĄ KSIĄŻKĘ 🙂

Książka – Masaż tantryczny – to poręczny poradnik dla wszystkich par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty, pogłębić swoją relację miłosną i pełniej ją przeżywać. Dzięki temu wasza wzajemna fascynacja rozkwitnie w sposób wręcz niewyobrażalny.
Masaż tantryczny wyróżnia zmysłowość dotyku i postawa medytacyjna. To tajemnica stymulacji czakr oraz innych obszarów energetycznych, wzmagających siły witalne i rozniecających pożądanie seksualne. Uczy, jak nadać życiu intymnemu nowej, zmysłowej formy, doświadczając jednocześnie bogactwa własnego wnętrza. Ta książka pozwoli ci zostać znawcą tej techniki i zagwarantuje miłe zaskoczenie ? Tobie i Twojemu partnerowi.
Estetycznie wykonane fotografie obrazują krok po kroku proste metody masowania. Obok szczegółowego opisu masażu tantrycznego znajdziesz tu również praktyczne porady, dzięki którym poznasz fantazyjne sposoby na zapewnienie swobodnego przepływu energii w związku. Nauczysz się tworzyć przestrzeń bezpieczeństwa. Poznasz również zmysłowe olejki w służbie miłości oraz okiełznasz pięć stopni dotyku tantrycznego.

Na koniec powiem wam coś jeszcze bardzo ważnego, coś o czym być może nie wiecie, albo wiecie, a nie zdajecie sobie z tego sprawy..

W masażu i to każdym, nie tylko tantrycznym, bardzo ważna jest atmosfera. Zadbaj więc o przyciemnione światło, o to żeby było ciepło w pokoju i pachnąco – jakieś kadzidełka, świecie, olejek do masażu… 🙂

I działaj! Masujcie się! Przeżywajcie te uniesienia razem! 🙂

masaż tantryczny

Dodaj komentarz