Masaż pępka – odblokuj swoją energię seksualną

Wiedzą o tym Hindusi, wiedzą Chińczycy… zaraz i wy się dowiecie. Poniżej pępka znajduje się punkt energii życiowej i namiętności. Strefa tuż pod pępkiem nazywa się punktem Dan Tien i stymulowana w odpowiedni sposób sprawi, że odzyskasz ochotę na sex.

Masaż pępka i okolic to bardzo dobry sposób na odzyskanie energii życiowej, pozbycie się melancholii, chandry i przywrócenie ochoty na igraszki łóżkowe. Wystarczy wykonywać go raz dziennie! Jak? Zaraz się dowiecie.

Masaż pępka

Masaż pod prysznicem

Każdego dnia pod prysznicem masuj okolice pępka. Zacznij od zataczania koło wokół pępka, stopniowo rozszerzaj masowany obszar. Postaraj się by taki masaż trwał nie krócej niż 5 minut. Masuj skórę raz w prawo, raz w lewo.

Znajdź punkt Dan Tien

Kilka centymetrów pod pępkiem (a dokładnie dwa palce poniżej) znajduje się punkt Dan Tien. Znajdź go i uciskaj. Uciskaj mocno, ale na tyle, by sprawiać sobie ból. Uciskanie powinno być rytmiczne, konkretne i trwać około minuty.

Otwórz czakrę płciową

Jeśli zjedziesz dłonią jeszcze niżej (jakieś 4 palce niżej niż znajduje się punkt Dan Tien) napotkasz na swoim ciele kolejną strefę. Strefa ta nazywana jest czakrą płciową, a żeby ją pobudzić wystarczy uciskać to miejsce przez 15 sekund całą dłonią. Zrób to trzy razy.

Podoba wam się taki masaż? 🙂

Źródło: http://www.astromagia.pl

Dodaj komentarz