Masaż piłką do tenisa

Do masażu można czasami użyć przedmiotów po których nigdy byśmy się tego nie spodziewali, że mogą być przydatne. Jednym z takich przedmiotów jest piłeczka tenisowa. Masowaliście się kiedyś taką piłką? To nic trudnego! Wręcz przeciwnie! Masaż jest bardzo przyjemny i co ważne, nie potrzebujemy do tego masażysty! 🙂

Oto szybki kurs masażu piłką tenisową

Masaż pleców (kliknij w zdjęcie)

anigif_original-grid-image-25163-1432829607-19

Docenią go szczególnie kobiety. Masaż dolnej części kręgosłupa dokucza kobietom wyjątkowo często podczas miesiączki lub po porodzie. Kładąc się na piłce tenisowej, wykonując ruchy biodrami w górę i w dół w szybki sposób pozbędziemy się bólu i poczujemy ulgę, która będzie trwała nawet kilka godzin.

Wykorzystajcie ten masaż podczas PMS!

Masaż szyi (kliknij w zdjęcie)

anigif_enhanced-16399-1432832301-3

Jeśli spędzamy zbyt dużo czasu przed komputerem możemy mieć problemy z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Można temu zaradzić. Stań tyłem do ściany, między ścianę, a ramiona włóż piłkę, przesuwaj powoli głową w prawo i w lewo. Za chwilę powinieneś poczuć ulgę.

Masaż pośladków (kliknij w zdjęcie)

anigif_optimized-14865-1432827248-17

Zbyt długie siedzenie sprawia, że czujemy ból w pośladkach. Nic nie pomoże ci lepiej jak masaż piłką tenisową. Usiądź na piłeczce, jedna noga ugięta w kolanie, druga wyprostowana, przesuwaj pośladkiem po piłce wspomagając się rękami.

UWAGA: Ten masaż ujędrnia pośladki!

Czytaj także: Żel antycellulitowy ujędrniający skórę

Źródło: http://www.buzzfeed.com/

Dodaj komentarz