Masaż powiększający piersi – praktyczne rady

Masaż piersi jest nie tylko bardzo przyjemny, ale i terapeutyczny. Warto więc masować piersi regularnie, a mamy ku temu wiele okazji. Masować piersi można podczas kąpieli, pod prysznicem, po wyjściu z wanny gdy nakładamy na ciało balsam… Masaż nie musi trwać długo, wystarczy kilka minut dziennie. Najważniejsza jest regularność.

Aby prawidłowo wykonać masaż piersi warto wiedzieć, że piersi składają się głównie z tkanek tłuszczowych. Poprzez masowanie piersi, stymulujemy krążenie limfy, wywołując wiele pozytywnych efektów. Terapia samo-masażowania stymuluje układ hormonalny zwiększając poziom oksytocyny. Właśnie dlatego masowanie piersi może być bardzo skuteczną metodą zwiększania rozmiaru biustu.

masaż piersi

Do masażu piersi nie potrzeba specjalnych zdolności, nie musisz się obawiać, że zrobisz coś nie tak. W przypadku tego typu masażu najważniejsze jest pobudzanie krążenia krwi i limfy. Do masażu piersi warto też zaprosić partnera, na pewno spodoba mu się taki masaż, mężczyźni uwielbiają kobiecy biust.

Masaż powiększający piersi czyli jak masować piersi?

 

Piersi najlepiej masować przy użyciu olejku. Jeśli jednak nie masz akurat olejku, to nic straconego, użyj balsamu do ciała. Ważne jest by wykonywać okrężne ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara – to podstawowy i najprostszy rodzaj masażu piersi, który możesz wykonać samodzielnie w domu.

zabiegi na stopy

Olej arganowy

 

Masaż powiększający piersi – praktyczne wskazówki

 

Nałożyć na piersi olejek do masażu lub krem przeznaczony do masażu piersi. Ma to na celu zmniejszenie nieprzyjemnego uczucia tarcia. Oleje i kremy sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo podczas masowania jednocześnie zwiększając przyjemność masażu.
Zacznij masować biust od środka, wywierając silny nacisk dłońmi. Podążaj za konturami piersi. Upewnij się, że twoje ręce poruszają się od zewnątrz ciała w kierunku środka okrężnymi ruchami. Powtórz masaż około 20 razy.
Używając naprzemiennych ruchów dłoni, przeciągnij z obszaru pach pod górę i do środka w kierunku przodu. Powtórz około 20 razy.
Użyj obu rąk unosząc piersi do góry, mocnym podparciem, powtórz ten sam ruch dla drugiej strony również 20 razy. Tych powtórzeń nie musi być konkretnie 20. Ważne jest by masaż trwał kilka minut i był wykonywany regularnie.

masaż piersi

 

Źródło: http://naturallybeauty.net

Dodaj komentarz