Masaż ujędrniający i powiększający piersi

Dzisiaj będzie coś co powinno zainteresować wszystkie panie, będzie o masażu ujędrniającym i powiększającym piersi. Która kobieta nie chciałaby mieć pięknych, jędrnych piersi? Wiadomo, że piersi to atrybuty i nawet jeśli ktoś się otwarcie do tego nie przyznaje, to nie da się zmienić faktów. Panowie od zawsze i zawsze będą zwracać na to uwagę.

masaż ujędrniający piersi

Niestety Matka Natura bywa okrutna i nie każdą kobietę sprawiedliwie obdarza. Są panie, które mają piersi ogromne, są też takie, które gdyby nie push-up’y byłyby płaskie jak deski. Cóż poradzić, nie każdy ma to czego chce. Zwykle kobiety z obfitym biustem narzekają na niego, bo a to jest niewygodny, a to robią się na nim rozstępy, a to są obiektami żartów mężczyzn. Te panie, które natomiast mają mały biust wstydzą się dużych dekoltów, muszą kombinować co tu zrobić, by dobrze wyglądać w weselnych kreacjach..itd. itd.. I w jednym i w drugim przypadku współczuję. Sama na szczęście mam biust w sam raz i ani problemy z rozstępami mnie na szczęście nie dotyczą, ani nie muszę się martwić czy pchać w biustonosz skarpety.

Co jeść by poszło w cycki?

Co możesz zrobić gdy masz małe piersi i chcesz je powiększyć albo ujędrnić?

Masaż to idealne rozwiązanie! Nie wierzcie w żadne cudowne tabletki, kremy. Tylko dzięki pobudzaniu piersi np. masażem jesteś w stanie zmienić ich wygląd.

Jak wykonać masaż ujędrniający i powiększający piersi

Zanim przystąpisz do masażu musisz dobrze natłuścić skórę np. z pomocą olejku, wtedy będzie się dobrze prowadzić po skórze rękę. Użyj olejku do masażu, oliwki lub specjalnego kosmetyku przeznaczonego do masażu. Piersi masujemy kolistymi ruchami w stronę zgodną z ruchem wskazówek zegara. Na każdą pierś trzeba wykonać od 100 do 300 ruchów. Połóż całą dłoń na piersi i masuj w odpowiednim dla siebie tempie. Możesz masować się szybko lub powoli – to zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, by zachować tempo. Warto jest zadbać o to by nie odrywać ręki od skóry. Można po skórze delikatnie przesuwać dłoń, ale lepiej nie zmieniać jej położenia, gdyż tylko w ten sposób pobudzasz gruczoł znajdujący się w twojej piersi, do działania. Jeśli masujesz ręką pierś pamiętaj, że gdy będziesz robić to za delikatnie, masaż nie przyniesie spodziewanych efektów. Gdy będziesz masować zbyt agresywnie, możesz zbyt rozciągnąć skórę. Musisz po prostu znaleźć złoty środek.

Kolagen do okładów i masażu

Jeśli nie jesteś pewna czy dobrze wykonujesz masaż zmień technikę. Dobre efekty przynosi także masaż ugniatający. Wiecie co jest najważniejsze w masażu piersi? Pobudzanie gruczołów dokrewnych i zmuszanie ich do działania. I właściwie tylko o to w masażu ujędrniającym, powiększającym piersi  chodzi.

Gruczoły dokrewne w młodości i okresie dojrzewania są najbardziej aktywne. Wraz z wiekiem pobudzając ich aktywność  można przedłużyć młodość i piękny wygląd skóry.

Warto zatem poświęcić każdego dnia kilka minut na masaż. Masaż piersi można wykonywać samemu, ale można też zaangażować do tego swojego partnera. To może być doskonały pretekst do rozpoczęcia gry wstępnej 😉 Masaż piersi przez partnera nie różni się właściwie niczym od tego jakbyśmy masowały się same. Z tym, że partner może masować obie piersi na raz.

Na koniec jeszcze lista przeciwwskazań.

Takiego ujędrniającego i powiększającego masażu piersi nie poleca się kobietom w ciąży, matkom karmiącym i kobietom po operacjach piersi. Poza tym dość ryzykowne byłoby wykonywać masaż piersi jeśli wyczuwamy w piersi jakiekolwiek zmiany grudki, guzki itp..

O tym masażu piersi pierwszy raz przeczytałam w książce Pani Jadwigi Górnickiej – APTEKA NATURY, którą serdecznie wszystkim polecam.

A w razie gdybyście mieli wątpliwości co to samego masażu, to zajrzyjcie do mojego poprzedniego posta, w którym pisałam o zasadach masażu 🙂

Sprawdź jak schudnąć, by nie stracić piersi

Dodaj komentarz