Wypij to na czczo, a w tydzień schudniesz 10 kilo!

jak schudnąć

Wypij to na czczo, a w tydzień schudniesz 10 kilo! Taki nagłówek to reklama i w to lepiej nie wierzyć, bo łatwo można się nabrać. Nikt nie jest w stanie schudnąć 10 kilo w tydzień! Nawet gdybyś zastosowała jakąś mega super skuteczną dietę, albo nic nie jadła! Takiego wyniku nie osiągnie nikt zdrowy. No chyba, że jesteś chora – czego nie życzę! Bo wtedy spadek na wadze nie jest czymś co cieszy.

Prawdą natomiast jest coś innego…

Większość z nas ma w sobie tyle toksyn, że gdyby udało nam się ich szybko pozbyć to NAGLE okazałoby się, że waga spada nam o kilogram w jeden dzień?! SZOK co nie?

Był ostatnio taki program w TV gdzie babeczka taka jedna tłumaczyła, że każdy z nas ma w sobie 10 kilo złogów kałowych. Pomyślałam sobie – no nieźle! Jakby udało się to wszystko tak o, szast prast wywalić z siebie to luzik, zaraz bylibyśmy chudsi nagle o te 10 kilo 😉

Pewnie niejeden chciałby szybko schudnąć! 😉

Niestety to wszystko musi pozostać w sferze marzeń.
Chociaż… niektórzy uważają niestety, że to prawda!

Choćby ci co wchodzą w reklamy typu:

„Wypiła dwie szklanki tego napoju, a za godzinę już miała kilogram mniej na wadze, z każdym kolejnym dniem było coraz więcej na minusie. Pij ten napój, a schudniesz w tydzień 10 kilo..!”

Przecież to jest niemożliwe! Nie da się 10 kilo schudnąć w tydzień, to po prostu fizycznie niemożliwe.
Takie teksty są pisane tylko po to żeby kliknąć i wejść na stronę, a tam…

Taki przepis:

Weź garść suszonych śliwek (100 g) zalej litrem wody i odstaw na tydzień do lodówki. Po tygodniu wyjmij śliwki, a wodę pij po jednej szklance każdego dnia zaraz po przebudzeniu. Ten sposób ma pomóc schudnąć, pozbyć się toksyn i cellulitu.

Moim zdaniem jedyne co to pomoże nabawić się permanentnej sraczki, ale mogę się mylić 😉

Kto chce niech próbuje!

Ja wodę po suszonych śliwkach pije tylko raz w roku – na święta Bożego Narodzenia i nazywam ją kompotem z suszu! 🙂

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*